Alanındaki en iyi üreticiler ile en iyi uzmanlar birleşti!

Check Point

Palo Alto

Cisco

Forcepoint

Algosec

Backbox

Indeni

Opinnate

Radware

Sechard

Blue Coat

Zybersafe

Özelleştirilmiş siber güvenlik çözümleri ve uzman danışmanlıkla işletmelerin güvenliğini önceliklendirme.

İnovatif Yaklaşım

Era Defence, yenilikçi teknolojilerle sürekli gelişen siber tehditlere karşı etkili çözümler sunarak müşterilerinin dijital güvenliğini sağlıyor.

Müşteri Odaklılık

Era Defence, müşteri memnuniyetini artırmak için her müşteriye özel çözümler sunar ve sürekli iletişimle müşteri odaklı hizmet anlayışını benimser.

Danışmanlık Kalitesi

Era Defence, sektörün önde gelen uzmanlarıyla, müşterilere özel çözümler sunarak siber güvenlik danışmanlığı alanında liderlik eder ve güvenlik bilinci ile kurumsal siber güvenlik kültürünü güçlendirir.

Diğer katmadeğer yaratan hizmetlerimiz.

360° Bakım Hizmetleri

İşletmelerin tüm yönleriyle güvenliğini güçlendirmek üzere tasarlanmış 360 bakım hizmetleri, aktif & pasif güvenlik önlemleriyle birleşerek siber tehditlere karşı etkili bir koruma sağlar.

Danışmanlık Hizmetleri

Proaktif & Reaktif danışmanlık çözümleri ile günümüz karmaşık ve sürekli evrim geçiren tehdit ortamında işletmelerin teknoloji altyapılarını korunmasında kritik bir rol oynar.

Ürün Satış Hizmetleri

İşletmelerin dijital varlıklarını korumak, veri güvenliğini sağlamak ve siber tehditlere karşı etkili bir savunma oluşturmak adına global üreticilerin ürünlerini sizinle buluşturur.

Güvende kalmak için ulaşın!

Bilgi teknolojileri güvenlik danışmanlığı için hemen iletişime geçelim.